AK6-076C-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
AK6-076C-BP
Description
-55℃~+150℃ 135V 20uA 6kA@8/20us 76V 83V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS