CFR02SJ0205A10
MFR.Part #
CFR02SJ0205A10
JLCPCB Part #
C97278
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ 2MΩ 2W 500V Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS