PRS8040-470MT
- MFR.Part #
- PRS8040-470MT
- JLCPCB Part #
- C96165
- Package
- SMD,8x8mm
- Description
- 1.4A 1.5A 195mΩ 47uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS