PRS8040-330MT
- MFR.Part #
- PRS8040-330MT
- JLCPCB Part #
- C96164
- Package
- SMD,8x8mm
- Description
- 1.7A 1.9A 130mΩ 33uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS