PRS3015-150MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PRS3015-150MT
JLCPCB Part #
C96148
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 468mΩ 650mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS