PRS3015-4R7MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PRS3015-4R7MT
JLCPCB Part #
C96147
Package
SMD,3x3mm
Description
1.09A 156mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS