SMDRH105R-680MT
MFR.Part #
SMDRH105R-680MT
JLCPCB Part #
C9187
Package
SMD,10.4x10.3mm
Description
1.9A 193mΩ 2A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.4x10.3mm Power Inductors ROHS