SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C9123
Package
SMB,DO-214AA
Description
1.9A 200V 220V 324V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS