A09-510JP
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- A09-510JP
- JLCPCB Part #
- C9104
- Package
- SIP-9-2.54mm
- Description
- 125mW 51Ω 8 9 ±100ppm/℃ ±5% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS