CT4-0805B332K500F3
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT4-0805B332K500F3
JLCPCB Part #
C94707
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
3.3nF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS