MP2474K32D4R8LC
MFR.Part #
MP2474K32D4R8LC
JLCPCB Part #
C93357
Package
Plugin,P=15mm
Description
320V 470nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS