MP2224K32D2R8LC
MFR.Part #
MP2224K32D2R8LC
JLCPCB Part #
C93353
Package
Plugin,P=15mm
Description
220nF 320V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS