MPP205J2G2411198LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP205J2G2411198LC
JLCPCB Part #
C93266
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 2uF 400V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS