XY2500V-F-3.5-8P
MFR.Part #
XY2500V-F-3.5-8P
JLCPCB Part #
C880560
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 1x8P 3.5mm 300V 8 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS