TE05H5761BT
MFR.Part #
TE05H5761BT
JLCPCB Part #
C880306
Description
125mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS