A09-103JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A09-103JP
JLCPCB Part #
C8692
Package
SIP-9-2.54mm
Description
10kΩ 125mW 8 9 ±100ppm/℃ ±5% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS