VHF160808H3N9ST
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VHF160808H3N9ST
JLCPCB Part #
C90202
Package
0603
Description
10@100MHz 250mΩ 3.9nH 400mA 6GHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS