VHF100505HQ33NJT
MFR.Part #
VHF100505HQ33NJT
JLCPCB Part #
C90178
Description
1.3GHz 1Ω 250mA 33nH 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS