CFR01SJ0304A10
MFR.Part #
CFR01SJ0304A10
JLCPCB Part #
C90123
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 300kΩ 500V Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS