EKZE160ELL222MJ251
MFR.Part #
EKZE160ELL222MJ251
JLCPCB Part #
C841742
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2200uF 25mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS