ELXZ350ETD471MJ20S
MFR.Part #
ELXZ350ETD471MJ20S
JLCPCB Part #
C841740
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 35V 470uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS