EKYA350ETD471MJ16S
MFR.Part #
EKYA350ETD471MJ16S
JLCPCB Part #
C841728
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 35V 470uF ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS