EKY-630ETD221MJ20S
MFR.Part #
EKY-630ETD221MJ20S
JLCPCB Part #
C841714
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 220uF 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS