WJ250A-3.5-05P-11-00A
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
WJ250A-3.5-05P-11-00A
JLCPCB Part #
C8456
Package
Plugin,P=3.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 18~22 3.5mm 300V 5 5P 7A 插件,P=3.5mm(交错脚) Spring Clamp System Terminal Block ROHS