WJ15EDGRC-3.81-03P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGRC-3.81-03P-14-00A
JLCPCB Part #
C8406
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS