ERF2G2R2M081600Y
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERF2G2R2M081600Y
JLCPCB Part #
C7545734
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16mm 2.2uF 400V 8mm ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS