KH-252515-G2.2
MFR.Part #
KH-252515-G2.2
JLCPCB Part #
C7542043
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5mm 11GHz 2.1mm 250V 50Ω Board Side Inner Bore SMD Coaxial Connectors (RF) ROHS