GBU10M-BP
MFR.Part #
GBU10M-BP
JLCPCB Part #
C84347
Description
-55℃~+150℃@(Ta) 1.1V@5A 10A 1kV 200A 5uA@1kV Single-Phase Rectifier GBU Bridge Rectifiers ROHS