TF06H2703DT
MFR.Part #
TF06H2703DT
JLCPCB Part #
C7471605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS