IKW40N65F5FKSA1
MFR.Part #
IKW40N65F5FKSA1
JLCPCB Part #
C7466793
Description
-40℃~+175℃ 100uJ 160ns 19ns 2.1V@40A,15V 2.5nF 255W 3.2V@0.4mA 360uJ 50pF 60ns 650V 74A 95nC@15V 9pF TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS