HK14FD-DC12V-SHG
Extended
Manufacturer
Ningbo Keke New Era Appliance
MFR.Part #
HK14FD-DC12V-SHG
JLCPCB Part #
C83506
Package
DIP,29x12.7mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 12V 15ms 200Ω 5A@30VDC、5A@250VAC 5ms 720mW One set changeover: 1C (SPDT - changeover) DIP,29x12.7mm Power Relays ROHS