0201WMF383JTEE
- MFR.Part #
- 0201WMF383JTEE
- JLCPCB Part #
- C784153
- Description
- -55℃~+155℃ 25V 38.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS