0201WMF3743TEE
MFR.Part #
0201WMF3743TEE
JLCPCB Part #
C784152
Description
-55℃~+155℃ 25V 374kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS