0201WMF3481TEE
MFR.Part #
0201WMF3481TEE
JLCPCB Part #
C784147
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.48kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS