MD30DU08DA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD30DU08DA
Description
1.2V@100A 2 Independent 30A 5mA@800V 800V - Diodes - General Purpose ROHS