MD200S16M5
MFR.Part #
MD200S16M5
JLCPCB Part #
C781069
Package
M5
Description
-40℃~+150℃ 1.45V@300A 1.6kV 2.24kA 200A 500uA@1.6kV Three-Phase Rectifier M5 Bridge Rectifiers ROHS