MD200A12D2
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD200A12D2
JLCPCB Part #
C781055
Package
D2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 1.2kV 1.3V@300A 200A 7.5kA D2 Diodes - General Purpose ROHS