MD130S16M3
MFR.Part #
MD130S16M3
JLCPCB Part #
C781032
Package
M3
Description
-40℃~+150℃ 1.2kA 1.58V@300A 1.6kV 130A 300uA@1.6kV Three-Phase Rectifier M3 Bridge Rectifiers ROHS