MD100S18M5
MFR.Part #
MD100S18M5
JLCPCB Part #
C780459
Package
M5
Description
-40℃~+150℃ 1.7V@300A 1.8kV 100A 300uA@1.8kV 920A Three-Phase Rectifier M5 Bridge Rectifiers ROHS