MD100S18M4
MFR.Part #
MD100S18M4
JLCPCB Part #
C780458
Package
M4
Description
-40℃~+125℃ 1.02kA 1.7V@300A 1.8kV 100A 300uA@1.8kV Three-Phase Rectifier M4 Bridge Rectifiers ROHS