PT15YH06-152A2020-4-CR-S
MFR.Part #
PT15YH06-152A2020-4-CR-S
JLCPCB Part #
C7329143
Description
1 1.5kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS