PK-35H29W-24VQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PK-35H29W-24VQ
Description
-20℃~+70℃ 100dB 16.2mm 18V~28V 2.9kHz 42mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS