PK-20N38PQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PK-20N38PQ
JLCPCB Part #
C7327948
Package
Plugin,D=23mm
Description
-20℃~+70℃ 18.2mm 23mm 3.8kHz 3V~28V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,D=23mm Buzzers ROHS