BZX584B10-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX584B10-TP
JLCPCB Part #
C779180
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 150mW 150Ω 200nA@7V 20Ω 9.8V~10.2V SOD-523 Zener Diodes ROHS