BZT52C3V9T-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C3V9T-TP
JLCPCB Part #
C779179
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.7V~4.1V 3.9V 3uA 600Ω 90Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS