BZT52B5V1JS-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B5V1JS-TP
JLCPCB Part #
C779161
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 2uA 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS