SMF15CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF15CA-TP
JLCPCB Part #
C779149
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 15V 16.7V 1uA 200W@10/1000us 24.4V 8.2A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS