SMLJ22AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ22AHE3-TP
JLCPCB Part #
C779111
Package
SMC
Description
22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW@10/1000us 84.4A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS