SMCJ18CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ18CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C779105
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS