SMBJ16CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ16CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C779074
Package
SMB
Description
-55℃~+175℃ 16V 17.8V 23.1A 26V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS